قوانین مقررات

متن زیر در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۹ به روز شده است. در صورت تغییر این متن، لیست تغییرات به اطلاع کاربران می‌رسد.

شرایط استفاده از تجربه و قوانین کلی

برای خرید حق اشتراک اکانت وردست شما می‌توانید از طریق وب‌سایت وردست و درگاه‌ ارائه شده، پرداخت خود را انجام دهید.

فاکتور خرید شما بعد از تکمیل پروسه خرید در وب‌سایت نمایش داده می‌شود. تاریخچه خریدهای شما در بخش حساب کاربری قسمت "تاریخچه خرید" قابل مشاهده است.

وردست طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند. خدمات و محتوای عرضه شده توسط وردست، جهت استـفاده‌ در این سرویس تولید می‌شوند. هرگونه سوء استفاده از داده‌ها٫ اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از این وب‌سایت پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد.

اطلاعات شخصی افرادی که به هر طریقی از وردست استفاده میکنند به صورت محرمانه تنها نزد وردست می ماند و تنها مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مطرح در قانون میتوانند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

قوانین و مقررات وردست

وردست به عنوان پلتفرمی با هدف افزایش تعامل فروشنده‌های آنلاین، به کاربران خود پیشنهادهایی برای فروش ارائه می‌دهد. افزونه‌ی کروم برای ارائه‌ی خدمات بهتر، نیازمند اطلاعات و ابزار‌هایی‌ است که در ادامه، چگونگی استفاده و بهره‌برداری و محافظت از این اطلاعات را به اطلاع شما می‌رسانیم. استفاده از خدمات وبسایت و افزونه‌ی وردست به معنی پذیرفتن و آگاهی از قوانین و شرایط و حریم شخصی تعیین‌شده توسط وردست است.

شایان ذکر است که تحلیل‌های مبتنی برهوش مصنوعی که توسط وردست ارائه می شود، براساس محتوا و داده‌ی عمومی بازارگاه‌های آنلاین می‌باشد.

تعاریف

تیم: تیم وردست که نسبت به ارائه‌ی خدمات وردست اقدام می‌کند.

سایت وردست: وبسایت متعلق به تیم که با آدرس vardastapp.com در دسترس است.

کاربر: هر مراجعه‌کننده به وبسایت و یا افزونه‌ی کروم وردست که در وبسایت وردست ثبت‌نام کرده باشد، به عنوان کاربر وردست محسوب می‌شود و به امکاناتی نظیر مشاهده‌ی میزان فروش محصولات فروشگاه‌های آنلاین٫ نحوه‌ی محاسبه‌ی کمیسیون و دیگر هزینه‌های فروش آنلاین و … دسترسی دارد.

توجه: برخی از خدمات وردست، مستلزم نصب و استفاده‌ از افزونه‌ی گوگل کروم وردست است؛ نظیر ثبت نظر و ساخت حساب کاربری. برای استفاده از این خدمات وبسایت، کاربر را به محصولات وردست مرجوع می‌کند.

محتوا

به معنای متن، تصاویر، فایل‌های صوتی و تصویری و هر نوع اطلاعاتی است که درباره‌ی نحوه‌ی فروش محصولات در وبسایت‌های خرید و فروش آنلاین نظیر دیجی‌کالا در وبسایت وردست مشاهده می‌شود. این محتوا متعلق یه تیم وردست است و کپی رایت، حقوق مادی و معنوی آن متعلق به وردست می‌‌باشد. استفاده‌ از محتوایی که در افزونه‌ی کروم٫ وب‌سایت یا شبکه‌های اجتماعی این مجموعه تولید شده باشد، با ذکر نام و یا ارجاع دقیق به وردست، مجاز می‌باشد.

محتوای عمومی کاربر

به معنی محتوای ارسالی از طریق ارتباط با محصولات وردست است؛ نظیر بخش نظرات. پیام‌های بخش نظرات به صورت عمومی به سایر کاربران وردست نمایش داده ‌می‌شود.

قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران

قانون اساسی، قوانین عادی، آئین نامه‌های اجرایی، بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها و کلیه‌ی ضوابط قانونی حاکم در کشور ایران.

کاربران حق ندارند هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) وبسایت وردست، دیکامپایل (Decompile) ، مهندسی معکوس (Reverse Engineering)، استفاده از API یا فعالیت‌های مشابه انجام دهد، مگر اینکه اجازه‌ی چنین کاری به صورت قانونی از سوی تیم وردست صادر شده باشد. وبسایت وردست به مجموعه‌ی مشخصات سیستم (مدل، برند و ورژن سیستم‌عامل) و Browser کاربران دسترسی دارد. این اطلاعات به وردست کمک می‌کند تا بخش‌‌های مختلف وبسایت دقیقا مطابق نوع سیستم، اندازه‌ی صفحه‌ی نمایش و سایر مشخصات دستگاه شما محاسبه و نمایش داده شود و در نهایت تجربه‌ی خوبی برای کاربر فراهم شود.

محتوایی که توسط تیم وردست تولید می‌شود، صرفا جنبه‌ی اطلاع رسانی در مورد نحوه‌ی فروش بهینه بر روی فروشگاه‌های آنلاین را دارد. وردست ارايه دهنده‌ی «تحلیل و پیشنهاد» است و مسئولیت هر گونه ضرر مالی در اثر استفاده از سرویس‌های وردست بر عهده‌ی کاربر است.

فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، از جمله قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، بر عهدهٔ خود کاربران است.

وردست خود را ملزم می‌دانند که در برابر اطلاعات خصوصی ثبت شده در سایت توسط کاربران، حفظ امانت و اصول اخلاقی را رعایت نمایند. تمامی کاربران باید در هنگام ثبت‌نام در سایت، از کلمات مناسب در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهدهٔ کلمات رکیک، نامناسب یا اسامی متعلق به دیگران، در اولین فرصت حساب کاربری آن كاربر حذف و دسترسی او به امکانات سایت قطع خواهد شد. نام کاربری با حروف انگلیسی قابل قبول است.

همه اصول و رویه‏‌های سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و در مقابل کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. چنانچه در قوانین و رویه‏‌ها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر می‌گردد و کاربران توافق می‏‌کنند که استفادهٔ مستمر آن‌ها از سایت به معنی پذیرش این تغییرات است.